کلرزن نمکی ایمکس سری SSC

کلرزن نمکی ایمکس سری SSC دستگاهی برای ضد عفونی کردن استخر می باشد. این دستگاه به تجهیزاتی نظیر نمایشگر دیجیتال و سنسورهای اندازه گیری دقیق مجهز شده است. از همین رو قادر است در صورت بروز نقص فنی در دستگاه کاربر را مطلع سازد و همچنین می تواند مقدار نمک و کلر را به او گزارش دهد. میزان نمک مورد نیاز در این کلرزن ها به مقداری نیست که باعث تغییر مزه آب شود و یا بوی خاصی به آن بدهد. همچنین از آن جایی که نیاز به تهیه و انبار نمودن کلر نمی باشد لذا امنیت و ایمنی محیط افزایش می یابد. از دیگر مزایای استفاده از کلرزن نمکی ایمکس سری SSC می توان به نصب آسان، عدم نیاز به خرید پودر کلر یا قرص، استفاده از تکنولوژی فوق پیشرفته، جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند سوزش چشم، عدم نیاز به حضور دائم اپراتور و…. اشاره کرد.

  • محدوده حجم تزریق : 15 الی 45 کیلوگرم بر ساعت
  • درجه حفاظتی : IPX4

ویژگی های کلرزن نمکی ایمکس سری SSC

  • قابلیت نمایش و اطلاع رسانی در مورد وضعیت عدم وجود یا کمبود آب
  • قابلیت نمایش آلارم عدم کارکرد و زمان تعویض سلول الکترونیکی
  • بهره گیری از پنل کنترل آنالوگ با کاربری آسان
  • قابلیت تنظیم برنامه زمانبندی و دوره زمانی کارکرد
  • بهره گیری از سلول ساخته شده از صفحات تیتانیوم
emaux-pool-chlorinator-ssc-25e

نحوه عملکرد کلرزن نمکی ایمکس

درون این دستگاه یک واکنش شیمیایی به نام الکترولیز رخ می دهد. کلرزن نمکی ایمکس حاوی سلولی است که درون آن محلول آب نمک (سدیم کلرید) وجود دارد که جریان برق ضعیفی درون آن هدایت می شود. این سلول با فرایند الکترولیز کلر موجود در نمک را به گاز تک اتمی (Cl با بار منفی) تبدیل می کند. گاز کلر به وجود آمده با آب استخر حل می شود و در نهایت کلر مایع آب استخر را گندزدایی می کند.

لیست قیمت کلرزن نمکی EMAUX سری SSC

لیست قیمت کلرزن نمکی ایمکس سریSSC  در تاریخ 1401.04.01 به روز رسانی شده است. لطفا قبل از خرید جهت اطمینان از عدم تغییر قیمت با کارشناسان واحد فروش بصورت تلفنی هماهنگ شود.

مدل
حجم تزریق
(gr/h)
حجم استخر
(M3)
قیمت
(ریال)
کلر زن نمکی ایمکس مدل SSC 15 E
15
45
305.840.000
کلر زن نمکی ایمکس مدل SSC 20 E
25
70
382.650.000
کلر زن نمکی ایمکس مدل SSC 25 E
45
150
تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر