ژنراتور ماینر چیست؟

ژنراتور ماینر جهت تامین برق مورد نیاز دستگاه های استخراج ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین یکی از این ارز ها می باشد که به دلیل افزایش قیمت محبوبیت زیادی به دست آورده است و از طریق ماینر استخراج می شود. می توان گفت که امروزه به دلیل استخراج بیشتر این ارز شرکت های سازنده دستگاه های جدید تری را به بازار عرضه کرده اند. با ورود این دستگاه ها به بازار که به لحاظ اقتصادی هزینه بر شده اند ، سرمایه گذاران را وادار کرده تا در این حوزه هزینه جداگانه ای جهت تامین مولد برق پرداخت کنند، که علاوه بر مقرون به صرفه بودن ، سهولت در استفاده و دسترسی آسان به سوخت را نیز داشته باشد. از این رو ژنراتور های گازی و دیزلی برای میانر ها کاربرد بسزایی پیدا کردند ، که درادامه هر کدام را به طور مختصر توضیح خواهیم داد.

ژنراتور دیزلی ماینر

انواع ژنراتور برای ماینر

ژنراتور گازی برای میانر

ژنراتور گازی یک انتخاب مناسب برای تامین برق دستگاه های ماینر ( استخراج ارز دیجیتال ) محسوب می شود. دلیل انتخاب این ژنراتور ها سطح صدای کم و سوخت تمیز تر در مقایسه با مدل های دیزلی می باشد. همچنین این دستگاه ها بخاطر عدم وجود مخزن سوخت ، مستقیما به گاز شهری متصل می شوند و می توان گفت که مدت زمان کارکرد بیشتری نسبت به ژنراتور های دیزلی دارند. بدین ترتیب این موضوع سبب شده تا ژنراتور گازی برای ماینر ها گزینه ایده آلی به حساب آید.

ژنراتور دیزلی برای ماینر

ژنراتور های دیزلی با توجه به سوخت دیر سوزی که دارند ، طول عمر بالا و نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به دستگاه های گازی دارند. این ژنراتور ها با توجه به اینکه نمی توانند به صورت مداوم روشن باشند، بنابراین پس از هر 8 الی 9 ساعت کار نیاز به یک ساعت استراحت دارند. بنابراین توصیه می شود برای اینکه ژنراتور در صورت فعال بودن در تمام روز از طول عمر آن کاسته نشود ، می توان از دو دستگاه که یکی در 12 ساعت اول و دیگری در 12 ساعت بعدی کار کند، استفاده کنید.

توجه: از ژنراتور دیزلی درحالت دائم کار می توان از یک و نیم برابر توان دستگاه ماینر استفاده کرد و آن را به صورت 24 ساعته بکار گرفت. اما لازم به ذکر است که به مرور زمان از طول عمر ژنراتور کاسته می شود.

آشنایی با ژنراتور های دائم کار (لینک مقاله …)

بهترین ژنراتور برق برای ماینر

دسترسی آسان به سوخت در ژنراتور های گازی ، دلیل خوبی برای استفاده از آن ها جهت تامین برق دستگاه های ماینر می باشد. یکی از محاسن دیگر این ژنراتور ها در مقایسه با مدل های گازوئیلی آلودگی صوتی کمتر است. همچنین ژنراتور های گازی سوختی تمیز تر و ارزان تر از ژنراتور های دیزلی دارند. به عبارتی دیگر ژنراتور های گازسوز با توجه به عدم نیاز به مخزن سوخت ، برای ماینر ها که در تمام ساعات روز باید فعال باشند ، ایده آل هستند.

بهترین ژنراتور برای ماینر

نمایندگی فروش ژنراتور ماینینگ

شرکت آکام صنعت پایتخت ( فلو پارس ) متشکل از کارشناسان مجرب و متخصص می کوشد تا برای دستگاه های ماینر ژنراتوری مناسب انتخاب کنید. این شرکت با انجام تعمیرات و تامین قطعات با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره رایگان ، مشخصات فنی و کاتالوگ با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر