پمپ کف کش چیست؟

پمپ کف کش از نوع سانتریفیوژ می باشد و برای نصب مستغرق درون آب طراحی و ساخته شده است. این پمپ ها عمدتا برای تخلیه آب صاف یا آب با آلودگی کم عاری از مواد جامد از استخر ها و چاه های کم عمق مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ و الکتروموتور در پمپ های کف کش بصورت یکپارچه می باشند و الکتروموتور از نوع آب خنک می باشد. برق مصرفی این پمپ ها از نوع تکفاز یا سه فاز است. پمپ های کف کش تکفاز در مدل های ساده و فلوتر دار موجود می باشند. در پمپ های کف کش فلوتر دار با پایین آمدن سطح آب برق مصرفی پمپ بصورت اتوماتیک قطع می شود و با بالا آمدن آب وصل می شود. در ورودی این پمپ ها یک صافی وجود دارد که از ورود مواد جامد درشت به پمپ جلوگیری می کند. پمپ های کف کش Drainage pumps در آبیاری کشاورزی و باغبانی ، مصارف صنعتی و آبرسانی خانگی کاربرد دارند.

برندهای سازنده

2 دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر
    ببخشید من چاهی دارم که تصور میکنم کمی حاوی مواد اسیدی باشه، به نظرتون مشکلی نیس این چاه رو با پمپ های کفکش تخلیه کنم؟ منظورم اینه که به پوسته پمپ آسیبی نمیزنه مایع چاه من؟؟؟

    • با سلام ، بهتر است از متریال استیل یا چدن با پوشش های ضد خورندگی ( کاتافوریک ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انتخاب کف کش مناسب می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر