قطعات یدکی دیا پمپ

قطعات و لوازم یدکی پمپ های دیافراگمی دیا (Spare Parts) شامل دیافراگم های اولیه و ثانویه ، نگهدارنده دیافراگم ، کیت شیرآلات ، سیت ، اورینگ های آبندی ، سیستم توزیع هوا ، صدا خفه کن و قسمت های مختلف بدنه می باشند. طراحی پمپ های دیافراگمی دیا به گونه است که براحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات قابل تعمیر و تعویض هستند. این قطعات دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشند. در صورتیکه به لوازم یدکی یا تعمیر پمپ های دیا نیاز دارید می توانید با کارشناسان ما در واحد خدمات تماس بگیرید.

انواع لوازم یدکی دیا پمپ

  • دیافراگم اولیه : دیافراگم اولیه در تماس با مایع است و معمولا متناسب با سیال پمپ شونده انتخاب می شود. جنس این دیافراگم معمولا از تفلون (PTFE) ، سنتوپرن (Santoprene) یا لاستیک مصنوعی (Neoprene) می باشد.
  • دیافراگم ثانویه : دیافراگم ثانویه که با نام دیافراگم بکاپ نیز شناخته می شود با هوای فشرده در تماس است و معمولا از جنس لاستیک مصنوعی (Neoprene) می باشد.
  • هولدر دیافراگم : این قطعه وظیفه نگه داشتن دیافراگم ها را بر عهده دارد و آنها را توسط یک میله به یکدیگر متصل می کند.
  • توپک : پمپ های دیافراگمی دیا دارای چهار توپک می باشند که به عنوان شیر یکطرفه عمل می کنند و مکش و دهش مایع تنها در صورتی امکان پذیر است که آنها به درستی کار کنند.
  • سیت : سیت یا همان نشیمنگاه محل قرارگیری توپک ها می باشد و آبندی توسط آنها انجام می شود.
  • سیستم توزیع هوا : هوای فشرده توسط سیستم توزیع هوا به پشت دیافراگم ها منتقل می شود. این قسمت شامل قطعات زیادی است که در صورت خرابی قابل تعویض هستند.
  • مافلر : مافلر که با نام صدا خفه کن نیز شناخته می شود وظیفه کاهش صدای حاصل از خروج هوا را دارد. این قطعه معمولا از جنس پلاستیک یا آلومینیوم می باشد.
  • اورینگ : اورینگ ها در تمامی قسمت های مایع و هوای پمپ های دیافراگمی Dia مورد استفاده قرار می گیرند. وظیفه آنها آبندی بین قطعات مختلف می باشد.
  • اجزای بدنه : در پمپ های دیافراگمی تمامی قسمت های بدنه توسط فلنج یا کلمپ به یکدیگر متصل می شوند. این قطعات شامل کانکشن های ورودی و خروجی ، محفظه مایع ، محفظه هوا و زانویی ها می باشند. اجزای بدنه پمپ های دیافراگمی دیا متناسب با نوع و دمای سیال می توانند از متریال های پلی پروپیلن، آلومینیوم، چدن، استیل 316 و PVDF انتخاب شوند.

قیمت قطعات یدکی دیا پمپ

لیست قیمت لوزام و قطعات یدکی دیا پمپ در تاریخ 1401.02.01 به روز رسانی شده است. با توجه به تغییرات احتمالی قیمت ها لطفا قبل از واریز هر گونه وجه با کارشناسان واحد فروش در تماس باشید.

نام قطعه
تعداد در یک پمپ
جنس
قیمت
(ریال)
دیافراگم اولبه
2
نئوپرن - سنتوپرن - تفلون - EPDM
تماس بگیرید
دیافراگم ثانویه
2
نئوپرن - EPDM
تماس بگیرید
میله دیافراگم
1
فلز
تماس بگیرید
هولدر دیافراگم
4
پلاستیک - فلز
تماس بگیرید
توپک
4
پلی پروپیلن - نئوپرن - تفلون - استیل - PVDF
تماس بگیرید
سیت
4
پلی پروپیلن - تفلون - استیل - PVDF
تماس بگیرید
کیت هوا
1
آلومینیوم - پلاستیک
تماس بگیرید
مافلر
1
آلومینیوم - پلاستیک
تماس بگیرید
اورینگ (ست)
1
نئوپرن - وایتون - تفلون - EPDM
تماس بگیرید
سه راهی ورودی و خروجی (پمپ های فلنجی و کلمپی)
2
پلی پروپیلن- استیل 316 - PVDF
تماس بگیرید
زانویی (پمپ های فلنجی و کلمپی)
4
پلی پروپیلن- استیل 316 - PVDF
تماس بگیرید
منیفولد ورودی و خروجی (پمپ های رزوه ای)
2
آلومینیوم - چدن - استیل 316
تماس بگیرید
محفظه مایع
2
پلی پروپیلن - آلومینیوم - چدن - استیل 316 - PVDF
تماس بگیرید
محفظه هوا
2
پلی پروپیلن - آلومینیوم - چدن - استیل 316 - PVDF
تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر